Dzisiaj jest: 26 Sierpień 2019    |    Imieniny obchodzą: Maria, Sandra, Ireneusz

Nasze Siatkarki powołane na konsultacje Kadry Województwa!!!

Jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich, że dwie siatkarki Zespołu Przedszkolno – b_150_100_16777215_00_images_2019_SPKluczewsko_Kadra_woj.jpgSzkolnego w Kluczewsku otrzymały powołanie na konsultacje Kadry Województwa Świętokrzyskiego w Siatkówce – Rocznik 2005! Zaszczytu powołania dostąpiły: Wiktoria Łęcka (rok. ur. 2006) oraz Amelia Mazur (rok ur. 2006). Wiktoria i Amelia na co dzień trenują w szkolnej drużynie  i są pierwszymi dziewczynami w historii Kluczewska, które powołanie otrzymują jako zawodniczki trenujące tylko i wyłącznie w Kluczewsku.

 

W poprzednich latach w konsultacjach kadry młodziczek uczestniczyły inne zawodniczki wywodzące się z naszej szkoły. Były to: Martyna Dudek, Oliwia Kubis i Karolina Jambor. Powołanie otrzymały jednak jako zawodniczki klubu UKS Victoria Włoszczowa do którego odeszły po zdobyciu w 2016 roku Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Minisiatkówce. Mistrzostwo zdobywały oczywiście reprezentując Szkołę Podstawową w Kluczewsku.

Wszystkie Reprezentantki są wspaniałą promocją Naszej Gminy. Trzymamy za nie mocno kciuki, życząc oczywiście powodzenia. Wierzymy, że zdobywane doświadczenie zaprocentuje w przyszłości i jeszcze o nich i o innych siatkarkach z naszego terenu nie jeden raz usłyszymy.

Rybactwo i morze

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:

poniedziałek: od 7:00 do 16:00
od poniedziałku do czwartku
w godz. od 7:00 do 15:00

piątek: od 7:00 do 14:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1000 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w piątki
od 800 do 1000
,
- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy