Dzisiaj jest: 23 Październik 2019    |    Imieniny obchodzą: Marleny, Edwarda, Seweryna

Młodziczki z Kluczewska na Start!!!

b_150_100_16777215_00_images_2019_SPKluczewsko_mlodziczki_01.JPG28 września we Włoszczowie odbył się Turniej Piłki Siatkowej „Młodziczek” z okazji 20-lecia powstania klubu UKS Victoria Włoszczowa. Po raz pierwszy w tej kategorii wiekowej wystąpiła drużyna Szkoły Podstawowej z Kluczewska i trzeba przyznać, że jak na debiut, spisała się świetnie.

W zawodach zagrało 5 zespołów: FUN Sport Kielce, FUN Sport II Kielce, MTS AS Myszków, SP/Arka Kluczewsko i UKS Victoria Włoszczowa. Rozgrywki toczyły się systemem „każdy z każdym” (2 sety bez względu na wynik).

Nasze dziewczęta zmagania rozpoczęły od remisu 1:1 z Myszkowem (13:25; 25:19). Następnie uległy późniejszemu triumfatorowi turnieju – drużynie FUN Sport Kielce 0:2 (18:25; 16:25). W kolejnych meczach już pewnie pokonały, najpierw FUN Sport II Kielce 2:0 (25:8; 25:17) a następnie Victorię Włoszczowa także 2:0 (25:18; 25:17). Siatkarki z Kluczewska zdobywając 5 punktów zajęły ostatecznie bardzo dobre II miejsce. Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco: 1. FUN Sport Kielce, 2. SP/Arka Kluczewsko, 3. MTS AS Myszków, 4. FUN Sport II Kielce, UKS Victoria Włoszczowa.

 

Amelia Mazur (SP/Arka Kluczewsko) otrzymała statuetkę dla wyróżniającej się Siatkarki Turnieju.

Po świetnych wynikach jakie dziewczyny z Kluczewska osiągały w mini-siatkówce przyszedł czas na system „szóstkowy”. Turniej we Włoszczowie był wspaniałą okazją, aby przećwiczyć różne ustawienia i zdobywać cenne doświadczenie. Trzeba przyznać, że debiut w nowym systemie wypadł bardzo przyzwoicie o czym świadczy zdobyte miejsce. Cieszy szczególnie to, że siatkówka cały czas sprawia tym dziewczynom radość, a to chyba jest najważniejsze.

Już niebawem Siatkarki SP/ARKA Kluczewsko rozpoczną swoje zmagania w Świętokrzyskiej Lidze Młodziczek. W pierwszym turnieju zagrają w Ostrowcu Świętokrzyskim z zespołem SMS KSZO Ostrowiec Św. oraz MUKS Piątka Sandomierz.

SP/Arka Kluczewsko w turnieju we Włoszczowie zagrało w składzie: Amelia Mazur (kpt.), Nina Parzuchowska, Klaudia Synowiec, Wiktoria Łęcka, Natalia Wójcik, Natalia Toborek, Nikola Olczyk (L), Aleksandra Borowiecka, Anna Grabiec. Trener – p. Tomasz Dębowski

Przy okazji turnieju we Włoszczowie jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich naszych sympatyków, że dzięki uprzejmości Wójta Gminy Kluczewsko - pana Rafała Pałki oraz Prezesa PKS Arka Kluczewsko - pana Mariusza Ochenduszki - Siatkarki Szkoły Podstawowej z Kluczewska występować będą w najbliższym sezonie w Świętokrzyskiej Lidze Młodziczek (Rocznik 2005 i młodsze).

Jest to wspaniała nagroda dla tych utalentowanych siatkarek, które dalej mogą "bawić" się siatkówką nie opuszczając Kluczewska i szukając sobie klubów w innych miejscowościach, jak to bywało w poprzednich latach.

Przypomnijmy, że te dziewczęta nie miały sobie równych w województwie świętokrzyskim jeśli chodzi o "mini-siatkówkę". Kilkukrotnie grały też na Mistrzostwach Polski.

Nasze siatkarki będą występować w lidze jako: SP/ARKA KLUCZEWSKO. Całą drużynę tworzą zawodniczki z Rocznika 2006 i 2007 czyli młodsze o rok od większości pozostałych drużyn. Pierwszy sezon będzie na pewno dla nas sezonem nauki i zbierania doświadczenia ale obiecujemy, że "tanio skóry nie sprzedamy" i w każdym meczu będziemy walczyć do samego końca!

W debiutanckim sezonie przeciwniczkami naszych siatkarek będą: SMS KSZO Ostrowiec Św., OKS Volley Opatów, MUKS Piątka Sandomierz, MKS GALA Skarżysko, FUN SPORT Kielce, FUN SPORT II Kielce, Victoria Włoszczowa.

Mamy ogromną nadzieję, że Gmina Kluczewsko nie będzie jedynym podmiotem wspierającym naszą drużynę. Serdecznie zachęcamy wszystkich, którzy kochają siatkówką w wykonaniu dziewcząt do współpracy. Jesteśmy otwarci. Naprawdę warto!!!

Pozdrawiamy - SP/Arka Kluczewsko

mlodziczki mlodziczki mlodziczki mlodziczki
mlodziczki mlodziczki mlodziczki mlodziczki
mlodziczki mlodziczki mlodziczki mlodziczki
mlodziczki mlodziczki mlodziczki mlodziczki
mlodziczki    

Rybactwo i morze

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:

poniedziałek: od 7:00 do 16:00
od poniedziałku do czwartku
w godz. od 7:00 do 15:00

piątek: od 7:00 do 14:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1000 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w piątki
od 800 do 1000
,
- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy