SP Kluczewsko kibicuje Skrze Bełchatów!

_IMG_""

28 grudnia grupa 40 uczniów Szkoły Podstawowej z Kluczewska uczestniczyła w wyjeździe na mecz Plus Ligi pomiędzy PGE Skrą Bełchatów Chemikiem Bydgoszcz.

Nasi uczniowie mieli okazję podziwiać w akcji jednych z najlepszych siatkarzy występujących w Polsce, takich jak m. in. aktualni Mistrzowie Świata – Jakub Kochanowski, Artur Szalpuk i  Grzegorz Łomacz oraz MiladEbadipour, Karol Kłos, ReneeTeppan czy Kacper Piechocki.

 

Wyjazd na mecz odbył się w ramach Projektu Akademii Siatkówki PGE Skry Bełchatów do którego to należy Szkoła Podstawowa z Kluczewska.

Wspaniała atmosfera panująca w bełchatowskiej hali oraz możliwość wspierania dopingiem swoich idoli na pewno przyczynia się do jeszcze większej popularyzacji siatkówki w naszym szkolnym środowisku. Kulturalny doping jaki panuje na meczach siatkówki kształtuje pozytywne motywacje i postawy uczniów wobec aktywności fizycznej.

Drużyna SKRY pewnie pokonała swoich rywali z Bydgoszczy 3:0 czym sprawiła ogromną radość zarówno nam jak i licznie zgromadzonej widowni w hali „Energia”. MVP meczu został kapitalnie grający Środkowy Bloku bełchatowskiej drużyny – Jakub Kochanowski.

Dziękujemy serdecznie Zarządowi PGE Skry Bełchatów za możliwość bezpłatnego obejrzenia meczu oraz panu Rafałowi Pałce – Wójtowi Gminy Kluczewsko za zapewnienie transportu na w/w mecz.