W Dyskusyjnych Klubach Książki

_IMG_""

W niedzielne popołudnie 20 listopada  br, Dyskusyjne Kluby Książki działające na terenie gminy, miło spędziły czas w Kielcach na spektaklu teatralnym ,,Szalone nożyczki”. Były to dwie godziny wspaniałej zabawy w przesympatycznej atmosferze  i dużo, dużo dobrego humoru. W spektaklu ciekawostką jest to, że widzowie również biorą w nim udział, pomagając rozwikłać kryminalną zagadkę. Tym bardziej chapeau bas dla kieleckich aktorów. Bilety na sztukę teatralną ufundowane zostały przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Kielcach za co serdecznie dziękujemy!

Miesiąc październik i wrzesień był natomiast w Klubach okazją do świętowania. Podczas spotkań bibliotecznych, przy urodzinowych  ciastach, kawie i dobrych książkach obchodziliśmy  w Kluczewsku sześć lat działalności, natomiast w Dobromierzu dwanaście lat. Była to okazja do podsumowania naszej pracy w promowaniu czytelnictwa oraz wielu miłych wspomnień. Gościem specjalnym na spotkaniu w Kluczewsku była Sekretarz Gminy Pani Bożena Nowak.

Cieszy fakt, że do Klubu przybywają nowi członkowie i rozszerza się grono miłośników dobrej książki. Jesteśmy otwarci na wszystkich chętnych i serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach.