Dzisiaj jest: 25 Czerwiec 2016    |    Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm

„ARKA ZDROWO NA SPORTOWO”

Czytaj więcej: „ARKA ZDROWO NA SPORTOWO”W dniu 6 grudnia 2015 roku na Hali Sportowej w Kluczewsku odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej zorganizowany w ramach projektu profilaktycznego "ARKA ZDROWO NA SPORTOWO". W rozgrywkach wzięło udział około 50 dzieciaków z naszej gminy, które zgodnie z zasadami "fair play" miło spędziły niedzielne przedpołudnie. Najlepszym zawodnikiem Turnieju został Hubert Jambor, najlepszym strzelcem Damian Barczyński, a bramkarzem Oskar Glanda. W trakcie turnieju zostały poprowadzone przez Panią psycholog Halinę Stanowską dwa warsztaty profilaktyczne dotyczące organizowania czasu wolnego dla grupy młodszej, a dla starszej zajęcia profilaktyczne dotyczące tematu uzależnień od alkoholu i narkotyków. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom potwierdzający udział w turnieju oraz wzorową postawę podczas treningów w PUKS ARKA Kluczewsko.

Czytaj więcej: „ARKA ZDROWO NA SPORTOWO”

„Poczuj się bezpiecznie”

Czytaj więcej: „Poczuj się bezpiecznie”Powiat Włoszczowski w partnerstwie z Gminą Włoszczowa i Gminą Kluczewsko od czerwca do listopada br. realizował projekt „Poczuj się bezpiecznie” w ramach Programu Osłonowego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie”. Zadania w ramach Projektu realizowały: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Włoszczowie (osoba odpowiedzialna Agnieszka Sikorska-Koza), Ośrodek Pomocy Społecznej we Włoszczowie (osoba odpowiedzialna Halina Stanowska) oraz Gminny Punkt Konsultacyjny ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przemocy w Rodzinie (osoba odpowiedzialna Małgorzata Gusta). Ogólnie udało się pozyskać na realizację projektu kwotę 61.120 złotych. 

Czytaj więcej: „Poczuj się bezpiecznie”

Dyżury Specjalistów w Maju 2015 Roku

Informacje dotyczące GRAFIKU DYŻURÓW SPECJALISTÓW (psychologa, pracownika socjalnego, doradcy ds. osób niepełnosprawnych, doradcy zawodowego, radcy prawnego, dzielnicowego, kuratora rodzinnego, specjalisty ds. zdrowego stylu życia) będzie można znaleźć na m.in. na stronie internetowej PCPR www.pcprwloszczowa.pl lub uzyskać pod nr tel. 504-754-393 lub (41) 39-44-993

 Więcej informacji w załączniku:

Ogłoszenie Konsultacji

Czytaj więcej: Ogłoszenie KonsultacjiWójt Gminy Kluczewsko przedkłada do konsultacji projekt Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii na 2015 rok  w Gminie Kluczewsko.

Załączniki:
Pobierz plik (OGŁOSZENIE KONSULTACJI.pdf)OGŁOSZENIE KONSULTACJI.pdf440 kB

Zarządzenie Nr 7/2015 Wójta Gminy Kluczewsko z dnia 16 lutego 2015 roku

Czytaj więcej: Zarządzenie Nr 7/2015 Wójta Gminy Kluczewsko z dnia 16 lutego 2015 rokuW sprawie przeprowadzenia konsultacji z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego projektu Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii na 2015 rok w Gminie Kluczewsko.

Strona 1 z 2

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Projekty unijne

W starym obiektywie

Galerie zdjęć

Gospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
      (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

Partnerzy