Puchar START’u dla Masłowic!

_IMG_""

W minioną sobotę w Hali Sportowej w Kluczewsku po raz kolejny odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar START’u, nad którym honorowy patronat objął Wójt Gminy Kluczewsko Pan Rafał Pałka.

Tym razem do rozgrywek zgłosiło się 10 drużyn, które rywalizowały ze sobą w dwóch grupach. Następnie odbyła się faza pucharowa oraz mecze o poszczególne miejsca. Jak zwykle było mnóstwo pozytywnej energii, wiele emocji, a przede wszystkim dobrej zabawy. Spotkania stały na wysokim sportowym poziomie i rozegrane w atmosferze fair play. 82 zawodników podjęło zmagania by wywalczyć wspaniałe trofea, które zostały ufundowane przez Gminę Kluczewsko- Gminę wspierającą sport, rekreację i zdrowy styl życia.

Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową:

  1. Masłowice
  2. Pilica Rączki
  3. Knagersi
  4. S.J.Jubiler
  5. Meble Idziak
  6. California
  7. Żuczek Dobromierz
  8. PKS Arka Kluczewsko
  9. TKN Końskie
  10. WKS 07

Oczywiście nie zabrakło indywidualnych sportowych wyróżnień. Tym razem komisja sędziowska wyróżniła następujących zawodników:

Najlepszy strzelec – Bartłomiej Pągowski (Masłowice)

Najlepszy bramkarz- Jakub Janicki (Pilica Rączki)

MVP – Dominik Kierczak (Knagersi)

W uroczystym podsumowaniu udział wzięli:

– Wójt Gminy Kluczewsko Rafał Pałka, który w swej wypowiedzi podziękował wszystkim zawodnikom za udział w kolejnym turnieju pod Patronatem Gminy Kluczewsko,

-Radny Gminy Kluczewsko Sebastian Olczyk, który był także współorganizatorem,

-Dyrektor KUZG Kluczewsko, wieloletni Prezes GKS Kluczewsko Krzysztof Ławiński.

Wydarzenie odbyło się przy okazji minionego jubileuszu 25-lecia Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego START Dobromierz. Z tej okazji organizatorzy wręczyli Panu Wójtowi Rafałowi Pałce pamiątkowy grawer ton oraz klubową koszulkę z numerem 1.

W ten sposób podziękowano Gminie za wieloletnią współpracę, wsparcie organizacyjno-finansowe oraz za podejmowane inicjatywy rozbudowy i modernizacji bazy rekreacyjno-sportowej Klubu.

Nad płynną rywalizacją i prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali sędziowie w składzie: Paweł Pura, Robert Kutela, Dominik Olczyk, Sebastian Olczyk, Robert Dzierzgwa.

Fotorelację przygotowała Anna Dzierzgwa.

Dziękujemy wszystkim za udział, organizację, wsparcie finansowe i mile spędzony czas. Do zobaczenia przy okazji kolejnego turnieju, który odbędzie się już w lutym.

Sebastian Olczyk

Robert Dzierzgwa