UKS Lolek Kluczewsko Wygrywa Jesienny Turniej we Włoszczowie!!!

_IMG_""

8 października we Włoszczowie odbył się Jesienny Turniej Minisiatkówki w kategorii „czwórki”. W zawodach zagrało 11 zespołów: UKS Victoria Włoszczowa (4), AS Myszków (2), Gala Skarżysko Kamienna (2) i UKS Lolek Kluczewsko (3). Świetnie w rozgrywkach poradził sobie pierwszy zespół Lolka, który ostatecznie został zwycięzcą całego turnieju. Nasz drugi zespół zagrał na miarę swoich możliwości i ostatecznie został sklasyfikowany na 10 miejscu, natomiast 3 drużyna to nasze nominalne „trójeczki” czyli dziewczyny młodsze, które wspomogła Dżesika z klasy IV zajęły 11 miejsce. Dla tych dziewczynek udział w turnieju miał być tylko nauką i zabawą i tak było, ale zdobyte doświadczenie na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Klasyfikacja końcowa turnieju: 1. UKS Lolek I Kluczewsko, 2. Gala I Skarżysko Kam., 3. AS I Myszków, 4. Gala II Skarżysko Kam., 5. Victoria II Włoszczowa, 6. Victoria I Włoszczowa, 7. Victoria III Włoszczowa, 8. Victoria IV Włoszczowa, 9. AS II Myszków, 10. UKS Lolek II Kluczewsko, 11. UKS Lolek III Kluczewsko.

Najlepszą Zawodniczką (MVP) Turnieju została Olga Wiśniewska (UKS Lolek I Kluczewsko).

Nasze zespoły zagrały w składach: Lolek I: Gosia Gacek, Martyna Teklak, Olga Wiśniewska, Maja Rucińska; Lolek II: Lena Jasińska, Lena Czarny Marszałek, Wirginia Adamus, Alicja Nowak, Zuzia Okoń; Lolek III: Zosia Zawisza, Wiki Karolczyk, Nikola Borciuch, Dżesika Zeler. Opiekun zespołów – Tomasz Dębowski.