Świąteczne granie Minisiatkarek UKS Lolek Kluczewsko

_IMG_""

W okresie między-świątecznym, w dniach 28-29 grudnia Minisiatkarki UKS Lolek Kluczewsko udały się do Łasku gdzie rozgrywany był Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki ŁASKOVIA CUP’2023, w którym grały drużyny z kilku województw. Nasz klub reprezentowały dwa zespoły w kategorii „dwójki” i jeden w kategorii „trójki”. Bardzo dobry występ zaliczyła pierwsza drużyna „dwójeczek”, która wywalczyła solidne V miejsce. Biorąc pod uwagę, że poziom turnieju był bardzo wysoki tek wynik trzeba uznać za duży sukces. Nieźle spisał się nasz drugi zespół, który zajął XI miejsce. W zawodach „dwójek” zagrały 24 drużyny. W kategorii „trójki”, w której zagrało 20 zespołów, Lolek Kluczewsko został sklasyfikowany na XII miejscu.

Turniej w Łasku był ostatnim sprawdzianem przed rozpoczynającymi się w styczniu eliminacjami wojewódzkimi do Mistrzostw Polski w Minisiatkówce Kinder Joy Of Moving.

UKS Lolek Kluczewsko w Łasku reprezentowały: „Dwójki” – I Zespół: Nela Owsikowska, Sarah Czaja; II Zespół: Maja Ławińska, Lena Olczyk. „Trójki” – Liliana Owsikowska, Aleksandra Dobrowolska, Maja Miszczak, Oliwia Basiak. Trener – p. Tomasz Dębowski