Świąteczne granie Minisingielek w Tuszynie. Siatkarki Lolka najlepsze we wszystkich kategoriach!

_IMG_""

24 marca 4 Minisingielki UKS Lolek Kluczewsko skorzystały z zaproszenia naszych przyjaciół z UMKS Tuszyny i wzięły udział w Wielkanocnym Turnieju Minisingielków. W zawodach zagrały zawodniczki z klubów: UMKS Tuszyn, Łaskovia Łaska, UKS Ozorków i Lolek Kluczewsko.

Turniej miał bardzo ciekawą formułę, a mianowicie dziewczynki podzielono na trzy grupy pod kontem zaawansowania technicznego, a poszczególne mecze rozgrywane były na czas (4 minuty). W sumie nasze „siatkareczki” rozegrały 22 mecze, wygrywając 20 z nich.

W pierwszej kategorii najlepsza okazała się Ola Szymczyk (Lolek Kluczewsko), w drugiej kategorii zwyciężyła Tosia Dębowska (Lolek Kluczewsko) natomiast w trzeciej wygrała Julka Ludynia (Lolek Kluczewsko). Tuż za nią, na drugim miejscu uplasowała się Natalia Karolczyk (Lolek Kluczewsko). Wszystkie uczestniczki turnieju zostały uhonorowane masą pamiątkowych upominków i słodkości.

UKS Lolek Kluczewsko w Tuszynie reprezentowały: Natalia Karolczyk, Julia Ludynia, Antonina Dębowska, Aleksandra Szymczyk. Trener – Tomasz Dębowski

Dziękujemy serdecznie UMKS Tuszyn za zaproszenie. Był to wspaniały sprawdzian i wspaniała okazja do „podszlifowania” umiejętności. Było Super!!!