Finał Wojewódzki Kinder Joy of Moving Chłopców

_IMG_""

10 maja w Skarżysku Kamiennej odbył się w Finał Wojewódzki Świętokrzyskich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce Kinder Joy Of Moving. W turnieju finałowym zagrało 15 drużyn w kategorii „dwójki”, 10 – w kategorii „trójki” i 6 w kategorii „czwórki”. We wszystkich kategoriach zagrały zespoły SP Kluczewsko natomiast z SP Dobromierz w kategorii „dwójki” i „czwórki”.

Składy drużyn SP Dobromierz: w kategorii „dwójek” – Maciej Nowak, Alan Trąbski, Piotr Jaworski; w kategorii „czwórek” – Maciej Jóźwik, Krzysztof Pawlik, Jan Jakubowski, Dawid Kasa, Mateusz Jednak

Składy zespołów SP Kluczewsko: trzy zespoły „dwójek” w składzie: I – Miłosz Wąsowicz, Mateusz Wicik; II – Mikołaj Dębowski, Jakub Grygiel; zespół „trójki” Kaspian Łazarski, Bartłomiej Cegieła, Eryk Ruciński i Sebastian Pytlos; zespół „czwórki” Mateusz Czaiński, Kacper Pura, Nataniel Borkowski, Piotr Ławiński i Igor Szczukocki.

Drużyna z SP Dobromierz rozegrała bardzo dobre zawody i wywalczyła 2 miejsce premiowane awansem na Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce w kategorii „czwórek” w składzie: Maciej Jóźwik, Krzysztof Pawlik, Jan Jakubowski, Dawid Kasa, Mateusz Jednak i wezmą udział w 28. Wielki Finał Kinder Joy of moving, który odbędzie się w dniach 1-3 lipca w Arena Gliwice.

Serdeczne podziękowania dla zawodników oraz opiekunów zespołów pani Beacie Bąk z SP Kluczewsko i panu Sebastianowi Olczykowi z SP Dobromierz.