Witamy Nowy Rok po Siatkarsku

_IMG_""

8 stycznia Minisiatkarki Lolka Kluczewsko z Rocznika 2013 wzięły udział w Ogólnopolskim Turnieju Minisingielków METPRIM Volley Radomsko. W rozgrywkach rywalizowały zarówno dziewczynki jak i chłopcy z kilku województw. Naszą drużynę reprezentowały Nela Owsikowska, Maja Ławińska, Lena Olczyk. Każda z siatkarek rozegrała po 13 spotkań. Ostatecznie Nela zajęła bardzo dobre 4 miejsce, Maja – 11 miejsce i Lena – 16 miejsce. W zawodach dziewczynek wystąpiło 28 zawodniczek.

Widać, że forma naszych najmłodszych „Loleczków” z każdym rozegranym turniejem rośnie co naprawdę napawa optymizmem. Neli do podium zabrakło 1 małego „punkciku” (o zdobyciu III miejsca zadecydował mecz, w którym przegrała ona 10:11, grano do jedenastu punktów bez przewag). Maja miała też sporo fajnych momentów, Lena natomiast w Singielkach debiutowała i ten debiut trzeba uznać na duży „plus”.

Cieszy fakt, że dziewczynki regularnie uczęszczają na treningi i to przynosi efekty. Cieszymy się także, że ciągle dołączają do nas nowe młode siatkareczki i oczywiście cały czas zapraszamy wszystkie chętne. Pamiętajcie, że nic tak nie rozwija jak sport, a w szczególności siatkówka.

Dziękujemy panu Dominikowi Olczykowi, tacie Lenki za pomoc w opiece nad dziewczynkami podczas turnieju. „Najlepsi Kibice… to oczywiście Rodzice!!!”